Handel

Dział Handlu i Marketingu Lubelskiej Spółdzielni Usług Mleczarskich zajmuje się zaopatrzeniem w nabiał dużych i małych sklepów spożywczych, placówek szkolno wychowawczych, zakładów pracy, instytucji publicznych, restauracji, piekarni, zakładów gastronomicznych itp. Obsługujemy około 2000 odbiorców na terenie naszego województwa oraz województw ościennych. W naszych specjalistycznych magazynach dysponujemy artykułami mleczarskimi od ponad 60 producentów z naszego województwa oraz od innych uznanych producentów z kraju.

Posiadamy w ciągłej sprzedaży 700 rodzajów wyrobów z mleka krowiego, owczego i koziego. Zaspakajamy większość potrzeb asortymentowych każdego odbiorcy bowiem jesteśmy dystrybutorem o profilu specjalistycznym. Oferujemy po kilkadziesiąt rodzajów wyrobów z jednej grupy asortymentowej.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów ciągle rozszerzamy naszą ofertę asortymentową o nowe produkty. W naszej ofercie znajduje się ponad 800 wysokiej jakości artykułów mleczarskich z regionu lubelskiego oraz innych uznanych w kraju producentów. Oferujemy również duży asortyment artykułów zaopatrzenia technicznego. Zapewniamy fachową i miłą obsługę oraz specjalistyczny transport do każdego odbiorcy. Jesteśmy otwarci na współpracę.

Oferujemy również duży asortyment artykułów zaopatrzenia technicznego. Zapewniamy fachową i miłą obsługę oraz specjalistyczny transport do każdego odbiorcy. Jesteśmy otwarci na współpracę.

Zapraszamy do naszych sklepów firmowych

Sklep Firmowy Nr2 Sklep Firmowy Nr 4
ul. Leonarda 3b, Lublin ul. Głęboka 8a, Lublin
Godziny otwarcia: Godziny otwarcia:
pon-piat 6:00 – 19:00 pon-piat 6:00 – 19:00
sobota 7:00 – 15:00 sobota 6:00 – 15:00

Regulamin sprzedaży Lubelskiej Spółdzielni Usług Mleczarskich w Lublinie.